Våre medarbeidere


Vi står for kvalitet og service. Vår jobb er å sørge for at du føler deg trygg med arbeidet som utføres og at kvaliteten på dette arbeidet alltid er 100%.

Sven Andre Kristoffersen
Daglig leder

sven@krias.no
955 51 511

Heidi Horne
Administrasjon

heidi@krias.no
406 08 284

Alexander Ellefsen
Maskinfører

alexander@krias.no
902 68 808

Hubert Studzienny
Maskinfører / Vann og avløp

hubert@krias.no
967 29 802

Dariusz Bednarz
Grunn / Gartner

dariusz@krias.no
968 71 600

Bue Horgen
Grunn/betong

bue@krias.no
922 55 616

Kristof Studzienny
Grunn

kristof@krias.no
998 80 083

Odd Inge Hermansen
Transport

odd@krias.no
905 21 462